ייעוץ אבטחה

סקרי סיכונים

הערכת הסיכונים והפגיעות הנובעים מהאיומים (TVRA) היא ליבת התכנון האבטחתי/תפעולי. הסקר נערך בשלושה תהליכים מסונכרנים: ניתוח המקום ושגרתו, האיומים הפוטנציאליים ומתן מענה מבצעי. מתודולוגית העבודה מייצרת מטריצה ​​של כל הרכיבים המאפשרת מתן המלצות רלוונטיות לצורך התמודדות עם האיומים.

תפיסת אבטחה

תפיסת האבטחה מושתתת על תורת ההגנה הקובעת כי יש להפנות את מרבית תשומת הלב להיקף החיצוני במטרה לאתר מבעוד מועד את האיום, את היוצא מן הכלל ואת החריג. 

יתר על כן, לכל מתקן יש את שגרת יומו, במרחבים הציבוריים החיצוניים, כמו גם בחללים הפנימיים. איתור מוקדם של שינויים שגרתיים הרחק מהמתקן המאובטח, מאפשר זמן התרעה ומרחב פעולה, ומאפשר לאנשי הביטחון להתמודד עם הבעיה לפני שהיא מגיעה ל'שער '.

ניהול מערכי אבטחה – מנב"ט/קב"ט

שפרן מספקת מנהלי אבטחה (מנב"ט/קב"ט) מיומנים ומוסמכים (ע"פ דרישות משטרת ישראל) במיקור חוץ. בנוסף, הלקוח נהנה מפיקוח מקצועי, מתמיכה ומנסיונה העשיר של חברה מנוסה, דבר המאפשר לו להתמקד בפעילות העסקית שלו בשלווה ובבטחה.

תיעוד אבטחתי

שפרן מספקת את התיעוד האבטחתי כנדרש על ידי הרגולטור. מסמכים אלה מפרטים את המידע והנהלים הדרושים בעיתות שגרה ובעיתות חירום.
מסמכים אלו עשויים לכלול: תפיסת אבטחה, עקרונות אבטחה, פק"מ אבטחה, תיק שטח, מסמכי מודיעין, ניתוח אירועים, נהלים ועוד.

הדרכה

מדריכי החברה מכשירים מנהלי אבטחה וצוותים בכל תחומי האבטחה. התכנים מותאמים לעסקי הליבה של הלקוח ולתרבות הארגונית שלו.

תכנים אלה עשויים לכלול:

  •  מבוא לאבטחה.
  •  השתלמויות: איתור חריגים, איסוף המל"מ, ניתוח שטח, תשאול ועוד.
  •  הדרכות בתחום החירום.
  •  המשכיות עסקית.
  •  הכשרת מנהל האבטחה – תוכניות מתקדמות לשיפור היכולות והרחבת                   השירותים כגון: בדיקת עובדים, חקירות, ניהול תקציב וסיכונים, תוכנית עבודה         וכו'.
  •  טכנולוגיה בשירות האבטחה.
  •  הדרכה משלימה את בתי הספר להכשרת מאבטחים. בעוד שהראשונים                    מתעסקים בירי, קרב מגע וסוגיות משפטיות חברת שפרן מלמדת אבטחה.               בשגרה ובחירום.